Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ... | II |
155 zł szac. 100 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916
156460
medal sygn. J.Raszka, Tarcza z Orłem, nad nią napis PROKL... | II |
165 zł szac. 120 zł 270 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
156459
medal autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Orzeł z rozp... | II |
175 zł szac. 120 zł 195 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom... | II |
175 zł szac. 120 zł 269 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954 | I |
185 zł szac. 100 zł 1085 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Adam Mickiewicz
156449
przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza na Wawel - medal wy... | III+ |
190 zł szac. 150 zł 369 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1914
156468
sygnowany medal autorstwa S.R Lewandowskiego, Aw: Popiers... | II+ |
195 zł szac. 100 zł 447 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099
medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie ... | I |
195 zł szac. 250 zł 411 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Artur Grottger
156450
medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji... | II- |
220 zł szac. 200 zł 401 wyświetleń |
6 | zakończona |