Polska, medal - Artur Grottger

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:41:40
156450
Opis: Polska - XIX wiek, medal - Artur Grottger, medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji odsłonięcia pomnika na grobie artysty w 13 rocznicę śmierci, Aw: głowa artysty w lewo, ARTHUR R. 1837 + 13 11 1867 GROTTGER, sygnatura pod postacią KURNATOWSKI, Rw: Rw: Scena z cyklu 'Polonia' stworzonego przez artystę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz
Literatura: H-Cz. 8078

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 196

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  150 zł