pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, prymas August Hlond, 1931
156465

55 zł

szac. 80 zł

92 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
156093

95 zł

szac. 100 zł

486 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099

195 zł

szac. 250 zł

181 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954

185 zł

szac. 100 zł

960 wyświetleń

8 zakończona
Polska, medal pamiątkowy wybity z okazji XV- lecia odzyskania dostępu do morza 1935
156108

110 zł

szac. 150 zł

180 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
156102
I/I-

46 zł

szac. 40 zł

393 wyświetleń

4 zakończona
156101

95 zł

szac. 150 zł

377 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Józef Kraszewski
Polska, Józef Kraszewski
156104
plakieta z uszkiem na stronie odwrotnej sygnowana AE

150 zł

szac. 250 zł

84 wyświetleń

1 zakończona