Polska, prymas August Hlond, 1931

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:49:00
156465
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, prymas August Hlond, 1931, Medal autorstwa Jana Wysockiego poświęcony prymasowi Augustowi Hlond, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku: AVGVSTVS CARD. HLOND PRIMAS POLONIAE , sygn. J.WYSOCKI, Rw: Budynek nowo otwartego seminarium w Poznaniu, powyżej trzy tarcze z herbami i napis w otoku: CLERVS ET CHRISTIFIDELES ARCHIDIECEC GNESN ET POSNAN, w odcinku ARCHIPRAESVLI SVO QVINQVE LVSTRA SACERDOTII PERAGENTI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 56 mm, 79.33 g, z dolutowaną zawieszką
Literatura: Strzałkowski 672

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167

1)  55 zł
2)  50 zł