Polska, Józef Kraszewski

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, Józef Kraszewski

Polska, Józef Kraszewski

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:52:20
156104
Opis: Polska - XX w., Józef Kraszewski, plakieta z uszkiem na stronie odwrotnej sygnowana AE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 155 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 85

1)  150 zł