Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:51:00
156101
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984, medal projektu T. Tchórzewskiego, wydany nakładem Veritas, wykonany przez ZZG Częstochowskie Zakłady Produkcyjne
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45 mm, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 378

1)  95 zł
2)  90 zł