Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, trojak, 1591
Polska, trojak, 1591
151752
szeroka głowa króla, płaska korona z rozetką w środku, z ...
III

95 zł

szac. 120 zł

120 wyświetleń

3 zakończona
Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
152610
przebita data, na końcu napisu na awersie PR
III+

160 zł

szac. 250 zł

161 wyświetleń

3 zakończona
Polska, trojak, 1593
Polska, trojak, 1593
151738
końcówka napisu LIV na awersie
III+

110 zł

szac. 125 zł

159 wyświetleń

3 zakończona
Polska, szóstak, 1683 TLB
Polska, szóstak, 1683 TLB
151545
popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu he...
III/III+

55 zł

szac. 60 zł

299 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 2 złote, 1995
Polska, 2 złote, 1995
151836
100 lat nowożytnych Igrzysk Olimpijskich - Ateny 1896 - A...
I

38 zł

szac. 30 zł

125 wyświetleń

3 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
151792
popiersie księcia w płaszczu elektorskim, ze znakiem menn...
III+

210 zł

szac. 250 zł

598 wyświetleń

3 zakończona
Polska, żeton 10 (kopiejek)
Polska, żeton 10 (kopiejek)
152759
Aw: Herb Korab, i napis łukiem Dobra Świerże w wewnętrzne...
IV

105 zł

szac. 50 zł

386 wyświetleń

3 zakończona
Austria, KOPIA talara, 1822 M
Austria, KOPIA talara, 1822 M
151816
kopia z 1997 roku, na rewersie punce
II

60 zł

szac. 80 zł

418 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
150060
II/II+

270 zł

szac. 300 zł

166 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842
152633
II-

1 250 zł

szac. 1 500 zł

250 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.