Polska, żeton 10 (kopiejek)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:36:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, żeton 10 (kopiejek)

Polska, żeton 10 (kopiejek)

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:36:20
Numer:
152759
Opis: Polska, żeton 10 (kopiejek), Aw: Herb Korab, i napis łukiem Dobra Świerże w wewnętrznej obwódce, Rw: duży nominał 10 w obwódce
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: cynk 3.48 g, żeton prawdopodobnie skasowany poprzez nabicie cyfry 0 na herbie i krzyżyków z obu stron
Literatura: Sikorski tom. V Pieniądz Zastępczy Majątków Ziemskich str. 24

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 381

— Oferty —

24-01-2018 14:34:30 przez: 055811
1)  105 zł
01-02-2018 21:31:06 przez: 055713
2)  100 zł
23-01-2018 15:44:27 przez: 055757
3)  50 zł

« powrót do listy