Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:35:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623

Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:35:00
Numer:
151792
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1623, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, ze znakiem mennicy na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GW23-1

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 594

— Oferty —

01-02-2018 21:11:05 przez: 055762
1)  210 zł
01-02-2018 20:11:37 przez: 055995
2)  200 zł
01-02-2018 19:32:50 przez: 055724
3)  180 zł

« powrót do listy