Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:55:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:55:20
Numer:
152633
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm 1831-1847, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1842, Hanau
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ładnym stanie zachowania
Literatura: Dav. 693, AKS 43, Thun 185

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 252

— Oferty —

01-02-2018 19:42:31 przez: 056390
1)  1 250 zł
01-02-2018 17:52:47 przez: 056295
2)  1 200 zł
01-02-2018 00:34:19 przez: 056307
3)  1 000 zł

« powrót do listy