Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal wybity przez Belgów w trzecią rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego, 1833
117011
Aw: Dwie ręce trzymające kotwicę, Rw: Napis LES BELGES AU... | I- |
600 zł szac. 125 zł 1468 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal patriotyczno-religijny wybity na pamiątkę Unii w Horodle, 1861
117012
Aw: Jadwiga i Jagiełło, napis wokoło POŁĄ. LITWY I RUSI Z... | II- |
100 zł szac. 125 zł 379 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln... | II |
310 zł szac. 200 zł 449 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty
117014
medal niesygnowany, Aw: Kobieta w długiej sukni siedząca ... | II |
340 zł szac. 500 zł 613 wyświetleń |
2 | zakończona | |
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1545 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
117016
niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze ... | II- |
100 zł szac. 125 zł 314 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy Towarzystwa Przemysłowców w Gostyniu 1886 r, 1886
117017
niesygnowany, Aw; Herb trójpolowy pod koroną i na- pis w ... | II |
145 zł szac. 200 zł 776 wyświetleń |
3 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1487 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy - Galicja
117166
sygnowany J.TAUTENHAYN, Aw: Głowa Franciszka Józefa w pra... | II+ |
320 zł szac. 250 zł 356 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem Na Urządzenia (Uwłaszczenie) Włościan, 1864
117172
sygnowany H KOЗЙH P, ПИМЕНОВЪ ЧУКМАСОВЪ, Aw: Głowa Aleksa... | I- |
120 zł szac. 200 zł 1363 wyświetleń |
1 | zakończona |