Polska, medal nagrodowy - Galicja

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:00:25
117166
Opis: Polska - XIX wiek, medal nagrodowy - Galicja, sygnowany J.TAUTENHAYN, Aw: Głowa Franciszka Józefa w prawo i napis FRANCISCVS JOSEPHVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR, Rw: W wieńcu napis NAGRODA PAŃSTWOWA DLA ZASŁUG ROLNICZYCH
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 35.01 g, 40 mm, patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 364

1)  320 zł
2)  310 zł