Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:00:00
117014
Opis: Polska - XIX wiek, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty, medal niesygnowany, Aw: Kobieta w długiej sukni siedząca pod drzewem, Rw: Napis poziomy W UZNANIU ZASŁUG NA POLU OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, w otoku napis ZJEDNOCZONE GALICYJSKIE....
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, brąz 41.5 mm, ciemna i jasna patyna

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 613

1)  340 zł
2)  330 zł