Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ... | II |
125 zł szac. 75 zł 458 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III |
130 zł szac. 100 zł 1699 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
117174
sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TE... | III/IV |
120 zł szac. 30 zł 741 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1566 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1507 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal wybity przez Belgów w trzecią rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego, 1833
117011
Aw: Dwie ręce trzymające kotwicę, Rw: Napis LES BELGES AU... | I- |
600 zł szac. 125 zł 1500 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medalików z uszkiem
117191
1. jednostronny medal Juliusz Słowacki 1849, średnica 17.... | I-/III |
155 zł szac. 100 zł 604 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w... | I- |
170 zł szac. 125 zł 694 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln... | II |
310 zł szac. 200 zł 458 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal patriotyczno-religijny wybity na pamiątkę Unii w Horodle, 1861
117012
Aw: Jadwiga i Jagiełło, napis wokoło POŁĄ. LITWY I RUSI Z... | II- |
100 zł szac. 125 zł 385 wyświetleń |
3 | zakończona |