Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  August III 1733-1763
522 August III 1733-1763
szóstak 1756, Lipsk, j.w., Merseb.1785, Gum.2153
55 zł
45 zł
523 August III 1733-1763
szóstak 1756, Lipsk, j.w., nieco większe popiersie i różnice w ułożeniu gałązek wokół tarczy
50 zł
40 zł
524 August III 1733-1763
szóstak 1756, Lipsk, j.w., odmienne ułożenie listków gałązek wokół tarczy herbowej
50 zł
65 zł
525 August III 1733-1763
szóstak 1756? (data zatarta), Lipsk, j.w., justowany na awersie i rewersie
40 zł
526 August III 1733-1763
2 grosze 1742, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis; moneta wybita z okazji pełnienia funkcjiwikariusza cesarstwa przez Fryderyka Augusta II, Merseb. 1..
80 zł
75 zł
527 August III 1733-1763
zestaw monet: grosz 1752 (Gubin), szeląg 1751 (Grünthal), Kop.322.L2, Gum.2135, Kop.320.lGR.2, Gum.2130, bardzoładna patyna; monety rzadko spotykane w tym stanie zach..
II-/III+
EF-/VF+
40 zł
100 zł