Aukcja 9 / 671

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995

10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania

Numer: 671
Opis: Powstanie Listopadowe 1830-1831. 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 128 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 982