Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
404 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 503, moneta rzadko spotykanaw handlu |
80 zł 270 zł
405 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1791, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Napis, Plage 236, rzadko spotykanaw handlu w tym stanie zachowania |
II- EF- |
45 zł 125 zł
406 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1766, Warszawa, Aw: Monogram w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 214, Kop.I.1a-RR-, rzadko spotykany w handlu wariant; wada blachy |
III VF |
80 zł 64 zł
407 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 218 |
40 zł 125 zł
408 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1767, Kraków, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 87, rzadko spotykany w handlu w tymstanie zachowania |
20 zł 40 zł
409 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1766, Gdańsk, Aw: Monogram, Rw: Herb Gdańska i napis, Plage 490, rzadka w tym stanie zachowania |
50 zł 170 zł
410 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 ciężarek dukata 1768, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa z orłem na tle skrzyżowanych klucza i miecza, Rw:Napis, Plage 478, ładna stara patyna |
60 zł 95 zł