Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
163 | Zygmunt I Stary 1506-1548 szeląg 1538, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.1.6, Gum.481 |
III VF |
40 zł 65 zł
164 | Zygmunt I Stary 1506-1548 szeląg 1546, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.II.8, Gum.555 |
50 zł 65 zł
165 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar b.d., Kraków, Aw: Korona, Rw: Orzeł, Kop.Ig -R-, Gum.475, T.7, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I UNC |
100 zł 210 zł
166 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar b.d., Elbląg, Aw: Orzeł, Rw: Herb Elbląga, Kop.I. 1 -R-, Gum.579 |
II+ EF+ |
60 zł 110 zł
167 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar b.d., Elbląg, j.w. |
II+ EF+ |
60 zł 105 zł
168 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar 1546, Gdańsk, Aw: Orzeł, Rw: Herb Gdańska, Kop.IV.3 -RR-, Gum.544, T.8, wyjątkowo piękny stanzachowania |
I UNC |
100 zł 360 zł