Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506-1548
163 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1538, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.1.6, Gum.481
40 zł
65 zł
164 Zygmunt I Stary 1506-1548
szeląg 1546, Gdańsk, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.II.8, Gum.555
50 zł
65 zł
165 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar b.d., Kraków, Aw: Korona, Rw: Orzeł, Kop.Ig -R-, Gum.475, T.7, wyjątkowo piękny stan zachowania
100 zł
210 zł
166 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar b.d., Elbląg, Aw: Orzeł, Rw: Herb Elbląga, Kop.I. 1 -R-, Gum.579
60 zł
110 zł
167 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar b.d., Elbląg, j.w.
60 zł
105 zł
168 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar 1546, Gdańsk, Aw: Orzeł, Rw: Herb Gdańska, Kop.IV.3 -RR-, Gum.544, T.8, wyjątkowo piękny stanzachowania
100 zł
360 zł