Aukcja 8 / 332
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
ort 1654, Wschowa, j.w., oryginalna stara patyna
Numer: | 332 |
Opis: | Jan Kazimierz 1649-1668. ort 1654, Wschowa, j.w., oryginalna stara patyna |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 19-11-1994 |
Cena szacunkowa: | 60 zł |
Cena wywoławcza: | 48 zł |
Cena wylicytowana: | 85 zł |
Ilość odsłon: 1001