Aukcja nr 57
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
567 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 1 700 zł
568 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł 1 100 zł
569 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, delikatna patyna |
II+ EF+ |
500 zł 460 zł
570 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ciemna patyna |
II+ EF+ |
400 zł 360 zł