Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
542 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, złoto 9.80 g, Plage 4, Bitkin 807 (R), rzadsza odmiana z wysokim obrzeżem, patyna
20 000 zł
22 000 zł
543 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1819, Warszawa, złoto 4.90 g, Plage 14, Bitkin 814 (R), minimalny defekt na obrzeżu, ale piękne, patyna
10 000 zł
12 000 zł
544 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), minimalna wada blachy na rewersie, ale bardzo ładnie zachowane z delikatną patyną
15 000 zł
15 000 zł
545 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, drobne ryski, ale dość ładnie zachowane
1 000 zł
1 900 zł
546 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1821, Warszawa, Plage 54, Bitkin 837, drobne defekty na obrzeżu, moneta wybita nieznacznie uszkodzonym stemplem
400 zł
540 zł
547 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995
400 zł
460 zł
548 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, pięknie zachowana z ładną starą patyną
1 250 zł
1 700 zł
549 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, mennicze wady blachy, złotawa patyna
600 zł
900 zł
550 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843, mały defekt krążka na awersie, ale pięknie zachowane
1 000 zł
1 900 zł
551 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999
600 zł
1 100 zł
552 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1839, Warszawa, Plage 103, Bitkin 1181 (R), rzadkie
250 zł
380 zł
553 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1819, Warszawa, Plage 206, Berezowski 8,- zł, Bitkin H 889 (R2), w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
4 000 zł
554 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1819, Warszawa, Plage 205, Berezowski 4,- zł, Bitkin 888 (R), rzadki, patyna
200 zł
900 zł
555 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1821, Warszawa, Plage 208, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 893 (R2), w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
2 800 zł
556 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1822, Warszawa, Plage 209, Berezowski 20,- zł, Bitkin 896, bardzo rzadki, patyna
500 zł
1 200 zł
557 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1838, Warszawa, Plage 251, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 1223 (R2),w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
4 000 zł
558 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1838, Warszawa, odmiana św. Jerzy bez płaszcza, Plage 250, Bitkin 1222, ładny egzemplarz, patyna
250 zł
440 zł
559 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz polski 1839, Warszawa, Plage 254, Berezowski 4,- zł, Bitkin H 1226 (R2),w pudełku firmy NGC z oceną MS 63 BN, nowe bicie warszawskie, piękny i rzadki, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
2 200 zł