Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
471 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, złoto 3.47 g, Kahnt 281, Schön 82, Fr. 2822, piękny egzemplarz z wyśmienitym połyskiem m..
10 000 zł
472 August II 1697-1733
dukat 1712, Lipsk, Aw: Król na koniu i napis wokoło, Rw: Na panopliach tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.45 g, Kahnt 65 Fr. 2806, rzadszy rocznik
12 500 zł
473 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi, srebro 29.02 g, Kahnt 283, Schnee 1011, Dav. 2655, patyna, bardzo ładny
3 750 zł
3 000 zł
474 August II 1697-1733
talar 1716, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcze herbowe i napis wokoło, srebro 29.20 g, Kahnt 109, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna
6 000 zł
4 800 zł
475 August II 1697-1733
talar pamiątkowy 1717, Drezno, Aw: Napis w 14 wierszach, Rw: Statek wypływający z portu, srebro 28.97 g, Kahnt 298, Schnee 1017, moneta wybita z okazji śmierci matki ..
9 000 zł
11 000 zł
476 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden), 1697, Drezno, Kahnt 111 , Dav. 817, bardzo ładnie zachowany, patyna
1 250 zł
1 600 zł