Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Poznań, Iger P.90.7.a |
III VF |
125 zł | |
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.a, patyna |
200 zł 220 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.c, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
200 zł 700 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, Iger P.96.7.a (R5), na rewersie Pogoń obrócona o 90 stopni w górę oraz napis POLONIE, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 55, duża rzadkość, pa.. |
II+ EF+ |
1 500 zł 4 800 zł
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Poznań, Iger P.97.5.a, patyna |
150 zł 360 zł
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, tęczowa patyna |
III VF |
125 zł 160 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak hybrydalny 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (awers) / B.94.2.a (rewers) |
II- EF- |
300 zł 750 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.-/f, nienotowane popiersie, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 000 zł 4 400 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.b/f |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 280 zł
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.10.c |
II- EF- |
200 zł | |
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.a |
II- EF- |
200 zł 400 zł
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.j (R1), piękny |
II+ EF+ |
300 zł 950 zł
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, patyna |
150 zł 150 zł
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.2.a (R2), rzadki |
II- EF- |
350 zł 440 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.a (R1), rzadka odmiana, brak litery D w napisie SIG III (D) G i odwrócona litera D w końcówce napisu |
III VF |
1 000 zł | |
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.7.a (R1), rzadki typ monety pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
500 zł 1 400 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.b (R1), ładny i rzadki, patyna |
250 zł 400 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), piękny, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
350 zł 600 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, na rewersie skrócona data u dołu, Iger W.95.3.d (R5), bardzo rzadki typ monety |
4 000 zł 3 200 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.3.a (R) |
200 zł 240 zł