Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Poznań, Iger P.90.7.a
125 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.a, patyna
200 zł
220 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.c, wyśmienity stan zachowania
200 zł
700 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Iger P.96.7.a (R5), na rewersie Pogoń obrócona o 90 stopni w górę oraz napis POLONIE, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 55, duża rzadkość, pa..
1 500 zł
4 800 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Iger P.97.5.a, patyna
150 zł
360 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, tęczowa patyna
125 zł
160 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak hybrydalny 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (awers) / B.94.2.a (rewers)
300 zł
750 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.-/f, nienotowane popiersie, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 000 zł
4 400 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.b/f
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
280 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.10.c
200 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.a
200 zł
400 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.j (R1), piękny
300 zł
950 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, patyna
150 zł
150 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.2.a (R2), rzadki
350 zł
440 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.a (R1), rzadka odmiana, brak litery D w napisie SIG III (D) G i odwrócona litera D w końcówce napisu
1 000 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.7.a (R1), rzadki typ monety pięknie zachowany, patyna
500 zł
1 400 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.b (R1), ładny i rzadki, patyna
250 zł
400 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), piękny, tęczowa patyna
350 zł
600 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, na rewersie skrócona data u dołu, Iger W.95.3.d (R5), bardzo rzadki typ monety
4 000 zł
3 200 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.3.a (R)
200 zł
240 zł