Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
883 | POLSKA Krzyż Walecznych 1920, na stronie odwrotnej numer 53612, brąz 36 x 36 mm, wstążka |
II+ EF+ |
500 zł 550 zł
884 | POLSKA odznaka pamiątkowa Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej na Województwo Białostockie, 1921, biały metal 40 x 40 mm, emalia, słupek wtórny, Stela 14.2.37 -miniaturk.. |
4 000 zł | |
885 | POLSKA odznaka pamiątkowa oficerska 1 Pułku Artylerii Najcięższej, Warszawa, srebro złocone 38 x 38 mm, emalia, niepuncowana, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19,.. |
I UNC |
5 500 zł 7 500 zł
886 | POLSKA odznaka pamiątkowa KOP, wzór 1930, srebro 48.8 x 33.4 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra i imiennik SR (Stanisław Reising), nakrętka STANISŁAW RE.. |
I UNC |
1 500 zł 1 900 zł
887 | POLSKA odznaka pamiątkowa Oficerskiej Szkoły Topografów, tombak srebrzony i złocony 42.5 x 42.5 mm, emalia, nakrętka J. MICHROWSKI / GRAWER / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15, Sawic.. |
I UNC |
7 000 zł 6 000 zł
888 | POLSKA odznaka pamiątkowa Koła Żołnierzy Studentów Politechniki Warszawskiej, srebro złocone 36 x 25 mm, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik wytwórcy WG, .. |
I UNC |
2 500 zł 2 000 zł
889 | POLSKA Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 89.04 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, wstążka, skórzane pudełko, najwyższe odznaczenie PRL, do kompletu brak dy.. |
I UNC |
17 500 zł 19 000 zł
890 | POLSKA Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokicińskiemu 4.06.1945, złoto 28.95 g, 46 x 46 mm, emalia, wstążka, egzemplar.. |
I- UNC- |
6 000 zł 11 000 zł
891 | ROSJA medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, brąz 28 mm, Diakov 654.2, patyna, piękny |
I- UNC- |
250 zł 380 zł
892 | ROSJA Krzyż Świętego Jerzego, IV stopień, na stronie odwrotnej nr 897395, srebro 34 x 34 mm, wstążka, Diakov 1132.4 |
750 zł 850 zł