Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  ORDERY i ODZNAKI
883 POLSKA
Krzyż Walecznych 1920, na stronie odwrotnej numer 53612, brąz 36 x 36 mm, wstążka
500 zł
550 zł
884 POLSKA
odznaka pamiątkowa Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej na Województwo Białostockie, 1921, biały metal 40 x 40 mm, emalia, słupek wtórny, Stela 14.2.37 -miniaturk..
4 000 zł
885 POLSKA
odznaka pamiątkowa oficerska 1 Pułku Artylerii Najcięższej, Warszawa, srebro złocone 38 x 38 mm, emalia, niepuncowana, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19,..
5 500 zł
7 500 zł
886 POLSKA
odznaka pamiątkowa KOP, wzór 1930, srebro 48.8 x 33.4 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa próba srebra i imiennik SR (Stanisław Reising), nakrętka STANISŁAW RE..
1 500 zł
1 900 zł
887 POLSKA
odznaka pamiątkowa Oficerskiej Szkoły Topografów, tombak srebrzony i złocony 42.5 x 42.5 mm, emalia, nakrętka J. MICHROWSKI / GRAWER / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15, Sawic..
7 000 zł
6 000 zł
888 POLSKA
odznaka pamiątkowa Koła Żołnierzy Studentów Politechniki Warszawskiej, srebro złocone 36 x 25 mm, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik wytwórcy WG, ..
2 500 zł
2 000 zł
889 POLSKA
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto 89.04 g, 53 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, wstążka, skórzane pudełko, najwyższe odznaczenie PRL, do kompletu brak dy..
17 500 zł
19 000 zł
890 POLSKA
Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokicińskiemu 4.06.1945, złoto 28.95 g, 46 x 46 mm, emalia, wstążka, egzemplar..
6 000 zł
11 000 zł
891 ROSJA
medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, brąz 28 mm, Diakov 654.2, patyna, piękny
250 zł
380 zł
892 ROSJA
Krzyż Świętego Jerzego, IV stopień, na stronie odwrotnej nr 897395, srebro 34 x 34 mm, wstążka, Diakov 1132.4
750 zł
850 zł