Aukcja 56 / 888

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  ORDERY i ODZNAKI  POLSKA

odznaka pamiątkowa Koła Żołnierzy Studentów Politechniki Warszawskiej, srebro złocone 36 x 25 mm, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik wytwórcy WG, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawicki / Wielechowski s 456, bardzo ładny egzemplarz

Numer: 888
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa Koła Żołnierzy Studentów Politechniki Warszawskiej, srebro złocone 36 x 25 mm, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik wytwórcy WG, nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, Sawicki / Wielechowski s 456, bardzo ładny egzemplarz
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 560