Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
173 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.e (R1), moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS 62, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
1 500 zł 2 000 zł
174 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.m (R1), piękny |
I- UNC- |
1 000 zł 950 zł
175 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.m (R1), moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS 62, piękny egzemplarz z miejscową patyną |
I- UNC- |
750 zł 1 600 zł
176 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.e (R1), patyna |
II+ EF+ |
750 zł 600 zł
177 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.e/d (R1) patyna |
II- EF- |
750 zł 600 zł
178 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Gdańsk, Iger G.39.1.m (R1), patyna |
500 zł 400 zł
179 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1539, Elbląg, Iger E.39.1.d (R2), bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
1 000 zł 2 400 zł
180 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.1.c/e (R1), delikatna patyna |
600 zł | |
181 | Zygmunt I Stary 1506-1548 trojak 1540, Gdańsk, Iger G.40.1.e (R1), patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 480 zł
182 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1536, Wilno, odmiana z literą F pod Pogonią, Ivanauskas 2S63-18, T.7, rzadki, ładnie wybity, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 000 zł 1 100 zł
183 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1539, Elbląg, ładny egzemplarz, stara patyna |
400 zł 400 zł
184 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1547, Kraków, odmiana z 6 kropkami po wyrazie POLO, dużo blasku menniczego |
200 zł 240 zł
185 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, Kraków, na awersie litery S-P (Sigismundus Primus) i róża wewnątrz korony, T. 7, ładny, patyna |
300 zł | |
186 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar 1546, Gdańsk, T. 8, piękny, patyna |
I- UNC- |
600 zł 1 400 zł