Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, piękny, patyna
450 zł
1 200 zł
253 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, ładny
450 zł
550 zł
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1600, Malbork, T. 6, krążek z krawędzi blachy, ładnie zachowany, rzadki rocznik, patyna
1 000 zł
1 400 zł
255 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1601, Malbork, odmiana napisu POLONIE, T. 8, wyśmienity stan zachowania, rzadki, patyna
2 500 zł
4 600 zł
256 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, rzadka odmiana - na rewersie pod koroną 1 VI 6, pod herbami 2 - 3, T. 5, patyna
500 zł
650 zł
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, rzadsza odmiana - na rewersie pod koroną 16 VI 23, T. 3, patyna
400 zł
380 zł
258 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.5.a (R7), przedziurawiony, bardzo rzadki typ monety z awersem z trojaka z tarczą czteropolową, patyna
1 500 zł
4 600 zł
259 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.6.c/a (R3), rzadki
500 zł
850 zł
260 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.8.b (R1), piękny, patyna
500 zł
1 300 zł
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1), piękny
400 zł
800 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, na awersie SIG III DG REX PO M D LIT, Iger O.90.1 (R1) - brak tej odmiany napisowej, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
800 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, Iger O.90.3.f (R1) podobny - nieco inne popiersie, patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
320 zł
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Olkusz, Aw: Popiersie króla w prawo w podwójnej wewnętrznej obwódce i napis wokoło, Rw: III / Herby: Orzeł, Snopek i Pogoń / GROS ARG / TRIP REG / POLONI..
25 000 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.1.b/a (R2), rzadki i pięknie zachowany, patyna
500 zł
3 000 zł
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.3.d (R1), rzadki i pięknie zachowany, patyna
500 zł
3 000 zł
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.d, ciemna patyna
200 zł
240 zł
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.-/e, nie opisany wariant awersu SIG III D G R - POLONI M D LIT, piękny
500 zł
1 700 zł
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l, patyna
200 zł
240 zł
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.b, patyna
200 zł
360 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.d, piękna tęczowa patyna
200 zł
340 zł