Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kryzą, Shatalin G.16-2 (R)
II/II+
EF/EF+
600 zł
650 zł
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kołnierzem, Shatalin G.16-8 (R)
500 zł
850 zł
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, Shatalin G.17-3 (R)
600 zł
700 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-11 (R), na awersie wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz z patyną
800 zł
2 200 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-13 (R) podobny
750 zł
1 200 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-2 (R)
II/II+
EF/EF+
600 zł
750 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-3 (R)
600 zł
650 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana bez ozdobników przy tarczy herbowej, Shatalin K.21-4 (R5), rzadki, patyna
600 zł
4 400 zł
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z (16) pod popiersiem, Shatalin K.21-105 (R2), T. 3, dość ładny jak na ten typ monety
500 zł
550 zł
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, Shatalin K.21-135, piękny, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
1 400 zł
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, na rewersie pełna data 1623 i skrócona 2-3, Shatalin G.23-3 (R2), rzadki, patyna
III+/II-
VF+/EF-
750 zł
900 zł
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło SIGI 3 D G REX POLO M D LIT, Rw: Tarcze herbowe i skrócona data po bokach korony, napis wokoło GROS A..
6 500 zł
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana z dużą głową króla, bardzo rzadki i bardzo ładnie zachowany
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
2 800 zł
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana z charakterystycznie uszkodzoną literą X w wyrazie SEX, bardzo ładny, patyna
I/I-
UNC/UNC-
350 zł
500 zł
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, bardzo ładny
I/I-
UNC/UNC-
350 zł
480 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana z charakterystycznie uszkodzonymi literami G, R, E, ładny, patyna
300 zł
550 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, bardzo ładny i rzadki
II/II+
EF/EF+
600 zł
850 zł
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, rzadki, patyna
600 zł
750 zł
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, piękny, patyna
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
1 300 zł
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
450 zł
1 200 zł