Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
233 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kryzą, Shatalin G.16-2 (R) |
II/II+ EF/EF+ |
600 zł 650 zł
234 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kołnierzem, Shatalin G.16-8 (R) |
II- EF- |
500 zł 850 zł
235 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1617, Gdańsk, Shatalin G.17-3 (R) |
600 zł 700 zł
236 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-11 (R), na awersie wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz z patyną |
I- UNC- |
800 zł 2 200 zł
237 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-13 (R) podobny |
II+ EF+ |
750 zł 1 200 zł
238 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-2 (R) |
II/II+ EF/EF+ |
600 zł 750 zł
239 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, Shatalin G.18-3 (R) |
600 zł 650 zł
240 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana bez ozdobników przy tarczy herbowej, Shatalin K.21-4 (R5), rzadki, patyna |
600 zł 4 400 zł
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z (16) pod popiersiem, Shatalin K.21-105 (R2), T. 3, dość ładny jak na ten typ monety |
500 zł 550 zł
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, Shatalin K.21-135, piękny, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
500 zł 1 400 zł
243 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, na rewersie pełna data 1623 i skrócona 2-3, Shatalin G.23-3 (R2), rzadki, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
750 zł 900 zł
244 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło SIGI 3 D G REX POLO M D LIT, Rw: Tarcze herbowe i skrócona data po bokach korony, napis wokoło GROS A.. |
6 500 zł | |
245 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana z dużą głową króla, bardzo rzadki i bardzo ładnie zachowany |
II/II+ EF/EF+ |
1 500 zł 2 800 zł
246 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana z charakterystycznie uszkodzoną literą X w wyrazie SEX, bardzo ładny, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
350 zł 500 zł
247 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, bardzo ładny |
I/I- UNC/UNC- |
350 zł 480 zł
248 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana z charakterystycznie uszkodzonymi literami G, R, E, ładny, patyna |
I- UNC- |
300 zł 550 zł
249 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, bardzo ładny i rzadki |
II/II+ EF/EF+ |
600 zł 850 zł
250 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, rzadki, patyna |
II- EF- |
600 zł 750 zł
251 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, piękny, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 1 300 zł
252 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, piękny, patyna |
I- UNC- |
450 zł 1 200 zł