Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
334 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.95.6.a, patyna |
250 zł 240 zł
335 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.95.4.a (R), patyna |
200 zł 300 zł
336 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.3.a (R), patyna |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 220 zł
337 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.3.b (R) |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 260 zł
338 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.1.b, moneta wybita z krawędzi blachy, patyna |
150 zł 150 zł
339 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX PO M D L), patyna |
II- EF- |
200 zł 200 zł
340 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.h (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX POL M D L), patyna |
II- EF- |
200 zł 200 zł
341 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 170 zł
342 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX POL M D L), ciemna patyna |
150 zł 120 zł
343 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, odmiana z pełną data i literą F na rewersie, Iger W.98.7.a (R1), rzadki, patyna |
300 zł 300 zł
344 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, na rewersie napis w trzech wierszach, Iger W.98.6.a (R1), rzadki, patyna |
III VF |
250 zł | |
345 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna |
150 zł 150 zł
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2.a |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 160 zł
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna |
150 zł 200 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, popiersie króla z bardzo nietypową dla trojaków wschowskich kryzą, Iger -, patyna |
III VF |
150 zł 150 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.c |
150 zł 190 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.a (ale odmiana napisu SIG III D - G REX PO M D L) |
III VF |
150 zł 140 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.3.f, patyna |
200 zł 240 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.4.a, (R2), (ale na rewersie napis POLONIE), rzadki, patyna |
III VF |
400 zł 900 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.c (R), patyna |
350 zł 360 zł