Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.95.6.a, patyna
250 zł
240 zł
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.95.4.a (R), patyna
200 zł
300 zł
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.3.a (R), patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
220 zł
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.3.b (R)
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
260 zł
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, data obok głowy króla, Iger W.96.1.b, moneta wybita z krawędzi blachy, patyna
150 zł
150 zł
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX PO M D L), patyna
200 zł
200 zł
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.h (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX POL M D L), patyna
200 zł
200 zł
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
170 zł
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX POL M D L), ciemna patyna
150 zł
120 zł
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, odmiana z pełną data i literą F na rewersie, Iger W.98.7.a (R1), rzadki, patyna
300 zł
300 zł
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, na rewersie napis w trzech wierszach, Iger W.98.6.a (R1), rzadki, patyna
250 zł
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna
150 zł
150 zł
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2.a
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
160 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.1.b, patyna
150 zł
200 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, popiersie króla z bardzo nietypową dla trojaków wschowskich kryzą, Iger -, patyna
150 zł
150 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.c
150 zł
190 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Wschowa, Iger W.00.1.a (ale odmiana napisu SIG III D - G REX PO M D L)
150 zł
140 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.3.f, patyna
200 zł
240 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.4.a, (R2), (ale na rewersie napis POLONIE), rzadki, patyna
400 zł
900 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.c (R), patyna
350 zł
360 zł