Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.g, drobna wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, patyna
500 zł
1 000 zł
255 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, pod popiersiem króla gwiazdka, Iger O.94.5.f (R3), rzadki, patyna
400 zł
950 zł
256 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.k, patyna
250 zł
500 zł
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.e, lekko niedobity, patyna
200 zł
340 zł
258 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.f - rzadka odmiana z leżącą literą S pod popiersiem, ciemna patyna
150 zł
340 zł
259 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.f/e (bardzo szczupłe popiersie króla), patyna
200 zł
240 zł
260 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, na rewersie odwrócona litera N w napisie POLOИI, Iger O.96.1.l/f, patyna
200 zł
600 zł
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, patyna
150 zł
190 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, typ popiersia króla z 1596 roku, Iger O.97.1.a, lekko niedobity, patyna
150 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.c, patyna
200 zł
380 zł
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, typ popiersia króla z 1596 roku, Iger O.98.1.d (pod popiersiem króla cztery kropki), patyna
200 zł
320 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, popiersie króla z 1596 roku, Olkusz, Iger O.98.1.d (ale nieco smuklejsze popiersie króla), patyna
200 zł
180 zł
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, typ popiersia króla z 1597 roku, Iger O.98.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIG III D G - R POLO M D L, patyna
200 zł
160 zł
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz popiersie króla z 1598 roku, Olkusz, Iger O.99.1.i, ciemna patyna
200 zł
280 zł
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, typ popiersia króla z 1598 roku, Iger O.99.1.f, ciemna patyna
200 zł
220 zł
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, popiersie króla z 1598 roku, Iger O.99.1.b, delikatna patyna
150 zł
400 zł
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.2.b, patyna
200 zł
280 zł
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.l, patyna
200 zł
300 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Poznań, Iger P.88.3.a (R2), awers dość płytko wybity, patyna, rzadki
250 zł
400 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.b, patyna
150 zł
240 zł