Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
254 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.g, drobna wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
500 zł 1 000 zł
255 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, pod popiersiem króla gwiazdka, Iger O.94.5.f (R3), rzadki, patyna |
III VF |
400 zł 950 zł
256 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.k, patyna |
250 zł 500 zł
257 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.e, lekko niedobity, patyna |
II- EF- |
200 zł 340 zł
258 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.f - rzadka odmiana z leżącą literą S pod popiersiem, ciemna patyna |
III VF |
150 zł 340 zł
259 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.f/e (bardzo szczupłe popiersie króla), patyna |
200 zł 240 zł
260 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, na rewersie odwrócona litera N w napisie POLOИI, Iger O.96.1.l/f, patyna |
III VF |
200 zł 600 zł
261 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.a, patyna |
150 zł 190 zł
262 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Olkusz, typ popiersia króla z 1596 roku, Iger O.97.1.a, lekko niedobity, patyna |
II- EF- |
150 zł | |
263 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Olkusz, Iger O.97.2.c, patyna |
200 zł 380 zł
264 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, typ popiersia króla z 1596 roku, Iger O.98.1.d (pod popiersiem króla cztery kropki), patyna |
200 zł 320 zł
265 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, popiersie króla z 1596 roku, Olkusz, Iger O.98.1.d (ale nieco smuklejsze popiersie króla), patyna |
II- EF- |
200 zł 180 zł
266 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, typ popiersia króla z 1597 roku, Iger O.98.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIG III D G - R POLO M D L, patyna |
200 zł 160 zł
267 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz popiersie króla z 1598 roku, Olkusz, Iger O.99.1.i, ciemna patyna |
II+ EF+ |
200 zł 280 zł
268 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, typ popiersia króla z 1598 roku, Iger O.99.1.f, ciemna patyna |
200 zł 220 zł
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, popiersie króla z 1598 roku, Iger O.99.1.b, delikatna patyna |
II- EF- |
150 zł 400 zł
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.2.b, patyna |
200 zł 280 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.l, patyna |
200 zł 300 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Poznań, Iger P.88.3.a (R2), awers dość płytko wybity, patyna, rzadki |
III VF |
250 zł 400 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.b, patyna |
II- EF- |
150 zł 240 zł