Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, patyna |
II- EF- |
200 zł 180 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (R1), patyna |
III VF |
200 zł 600 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.5.a/c, patyna |
200 zł 600 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e (ale bez gwiazdek pomiędzy hakami), patyna |
200 zł 320 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.h, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 360 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.5.b, patyna |
200 zł 400 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.a, patyna |
III VF |
150 zł 120 zł
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, piękna patyna |
250 zł 600 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a |
200 zł | |
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.d/e, ciemna patyna |
300 zł | |
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, litera B z lewej strony herbu Lewart podskarbiego Jana Firleja, Iger B.98.7.a (R1), patyna |
300 zł 280 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.d/e, na awersie numer inwentarzowy starej kolekcji, patyna |
150 zł | |
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.b, patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, na rewersie odmiana napisu GORS, Iger 00.1.f (R3), bardzo rzadki, ciemna patyna |
III/IV VF/F |
250 zł 400 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, patyna |
250 zł | |
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d (ale po bokach cyfry III kropki), patyna |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 140 zł
330 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Bydgoszcz, Iger B.01.1.a (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
200 zł 190 zł
331 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R), patyna |
200 zł 220 zł
332 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.1.a, patyna |
150 zł 220 zł
333 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.b (R), piękna patyna |
300 zł 240 zł