Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
314 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, patyna
200 zł
180 zł
315 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (R1), patyna
200 zł
600 zł
316 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.5.a/c, patyna
200 zł
600 zł
317 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e (ale bez gwiazdek pomiędzy hakami), patyna
200 zł
320 zł
318 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.h, patyna
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
360 zł
319 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.5.b, patyna
200 zł
400 zł
320 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.a, patyna
150 zł
120 zł
321 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, piękna patyna
250 zł
600 zł
322 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a
200 zł
323 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.d/e, ciemna patyna
300 zł
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, litera B z lewej strony herbu Lewart podskarbiego Jana Firleja, Iger B.98.7.a (R1), patyna
300 zł
280 zł
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.d/e, na awersie numer inwentarzowy starej kolekcji, patyna
150 zł
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Bydgoszcz, Iger B.99.2.b, patyna
200 zł
160 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, na rewersie odmiana napisu GORS, Iger 00.1.f (R3), bardzo rzadki, ciemna patyna
III/IV
VF/F
250 zł
400 zł
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, patyna
250 zł
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d (ale po bokach cyfry III kropki), patyna
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
140 zł
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Bydgoszcz, Iger B.01.1.a (R), patyna
II-/III+
EF-/VF+
200 zł
190 zł
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R), patyna
200 zł
220 zł
332 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.1.a, patyna
150 zł
220 zł
333 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.b (R), piękna patyna
300 zł
240 zł