Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
609 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 200 zł
610 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, bardzo ładne |
II+ EF+ |
600 zł 700 zł
611 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 750 zł
612 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, na awersie Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
750 zł | |
613 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124a, rzadkie |
II+/II EF+/EF |
300 zł 300 zł
614 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124d, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 420 zł
615 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124e, rzadszy rocznik, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 850 zł
616 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
2 000 zł 7 500 zł
617 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115b, rzadkie, patyna |
II+ EF+ |
8 000 zł 8 000 zł
618 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite płytkim stemplem, Parchimowicz 115a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, pię.. |
I UNC |
1 250 zł 2 400 zł
619 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 850 zł
620 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Pilsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, pięknie zachowane |
I UNC |
300 zł 320 zł
621 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109a, rzadkie w tak pięknym stanie zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 800 zł
622 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109a, bardzo ładne |
I- UNC- |
800 zł 750 zł
623 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109e, bardzo ładne, delikatna patyna |
I- UNC- |
800 zł 800 zł
624 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł | |
625 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, bardzo ładne, delikatna patyna |
I- UNC- |
500 zł 750 zł
626 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110b, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
200 zł 220 zł
627 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111b, rzadkie i piękne |
I- UNC- |
2 500 zł 2 600 zł
628 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
750 zł 1 100 zł