Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
614 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
10 złotych 1937, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124d, piękne
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
420 zł
615 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124e, rzadszy rocznik, piękne
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
850 zł
616 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, wyśmienity stan zachowania
2 000 zł
7 500 zł
617 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite głębokim stemplem, Parchimowicz 115b, rzadkie, patyna
8 000 zł
8 000 zł
618 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar - 100. rocznica Powstania Listopadowego, wybite płytkim stemplem, Parchimowicz 115a, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, pię..
1 250 zł
2 400 zł
619 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
300 zł
850 zł
620 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Pilsudski, Parchimowicz 118d, rzadszy rocznik, pięknie zachowane
300 zł
320 zł
621 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109a, rzadkie w tak pięknym stanie zachowania
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 800 zł
622 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109a, bardzo ładne
800 zł
750 zł
623 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109e, bardzo ładne, delikatna patyna
800 zł
800 zł
624 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, piękne
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
625 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, bardzo ładne, delikatna patyna
500 zł
750 zł
626 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa kobiety, Parchimowicz 110b, piękne, delikatna patyna
200 zł
220 zł
627 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111b, rzadkie i piękne
2 500 zł
2 600 zł
628 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107b, wyśmienity stan zachowania
750 zł
1 100 zł
629 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
750 zł
1 100 zł
630 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107b, bardzo ładne
300 zł
360 zł
631 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 / Monety próbne
50 (marek) 1923, Warszawa, dziewczyna z warkoczem, brąz 5.24 g, Parchimowicz P.117a, wybito 120 sztuk, bardzo rzadkie, piękny egzemplarz ze starą patyną
20 000 zł
22 000 zł
632 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, miedź 3.36 g, Parchimowicz P.163e, nakład nieznany, bardzo rzadkie i ładne, patyna
15 000 zł
14 000 zł
633 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1925, Warszawa, głowa kobiety i mężczyzny w lewo, srebro 4.17 g, Parchimowicz P.150b, nakład 50 sztuk, bardzo rzadkie i ładne, patyna
20 000 zł
22 000 zł