Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
594 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1845, Warszawa, Plage 384, Bitkin 1521 (R1), rzadszy rocznik, ładne, patyna |
800 zł 2 800 zł
595 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, ładne, patyna |
II- EF- |
750 zł 1 000 zł
596 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, delikatna patyna |
III VF |
400 zł 550 zł
597 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, przy związaniu wieńca 2 jagódki, Plage 396, Bitkin 1263 |
III VF |
300 zł 750 zł
598 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1835, Warszawa, odmiana z dużymi cyframi daty oraz kropką po ZŁOTY i po dacie, Plage 403, Bitkin 1165, na rewersie rysa, drobne uszkodzenia obrz.. |
200 zł 440 zł
599 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, wyśmienicie zachowane, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 2 400 zł
600 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, ładne |
150 zł 440 zł
601 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, bardzo ładne, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 000 zł 2 400 zł
602 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 kopiejki 1856, Warszawa, Plage 470, Bitkin 454 |
II- EF- |
500 zł 1 800 zł
603 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 kopiejka 1859, Warszawa, Plage 504, Bitkin 478, bardzo ładna, patyna |
II+ EF+ |
200 zł 650 zł
604 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
150 zł 600 zł
605 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 dienieżka 1850, Warszawa, Plage 512, Bitkin 872, bardzo ładna, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
500 zł 1 500 zł
606 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1850, Warszawa, Plage 830, Bitkin 878 (R), rzadka i ładna |
750 zł 2 400 zł
607 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1861, Warszawa, kropka po dacie, Plage 537, Bitkin 497 (R), rzadka, patyna |
400 zł 850 zł
608 | Monety niemieckich władz okupacyjnych bite dla terenów wschodnich 3 kopiejki 1916, Berlin, Parchimowicz 3a, bardzo ładne |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
609 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 200 zł
610 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, bardzo ładne |
II+ EF+ |
600 zł 700 zł
611 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 750 zł
612 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, na awersie Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
750 zł | |
613 | II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 10 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124a, rzadkie |
II+/II EF+/EF |
300 zł 300 zł