Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
554 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1810, Warszawa, Plage 108, rzadszy rocznik, drobna mennicza wada blachy i minimalne justowanie, delikatna patyna |
1 500 zł 2 000 zł
555 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103 |
250 zł 800 zł
556 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 3 grosze 1811/IS, Warszawa, Iger KW.11.1.a, Plage 83, patyna |
200 zł 440 zł
557 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 ściśnięte, Plage 125, patyna |
2 500 zł 2 400 zł
558 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127 |
III VF |
2 000 zł | |
559 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, w dacie cyfry 1 i 3 rozsunięte, Plage 126, lekko pęknięty krążek, patyna |
III VF |
2 000 zł 1 600 zł
560 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, dobry stan zachowania jak na ten typ monety, rzadkie |
III VF |
7 500 zł 8 000 zł
561 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 7, Bitkin 810 (R), rzadki rocznik, minimalnie justowane, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
40 000 zł 42 000 zł
562 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 14, Bitkin 814 (R), ładna patyna |
12 500 zł 11 000 zł
563 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), rzadkie, patyna |
12 500 zł 14 000 zł
564 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, Plage 39, Bitkin 987, bardzo ładne |
1 250 zł 1 400 zł
565 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830, drobne mennicze wady blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
1 000 zł 1 500 zł
566 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830, minimalnie justowane, delikatna patyna |
II- EF- |
800 zł 640 zł
567 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1823, Warszawa, Plage 56, Bitkin 839, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
800 zł 800 zł
568 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, Bitkin 847 (R), bardzo ładne |
1 000 zł 2 600 zł
569 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1834, Warszawa, Plage 80, Bitkin 1005, minimalnie justowane |
III VF |
400 zł 800 zł
570 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1816, Warszawa, Plage 81, Bitkin 848, moneta wybita z krawędzi blachy |
250 zł 280 zł
571 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1821, Warszawa, Plage 83, Bitkin 829, bardzo ładne, patyna |
400 zł 800 zł
572 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękne |
I UNC |
200 zł 380 zł
573 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze polskie 1831, Warszawa, Iger KK.31.1.a (R1), Bitkin 1041, patyna |
III VF |
150 zł 220 zł