Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
394 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1624, Kraków, Iger K.24.1.a, delikatna patyna
II-/III+
EF-/VF+
100 zł
170 zł
395 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, Iger V.89.2.a (R3), Ivanauskas 5SV5-3, T. 20, rzadki, patyna
1 000 zł
2 200 zł
396 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, pod popiersiem króla herb Leliwa podskarbiego Teodora Tyszkiewicza, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas 5SV8-5, T. 6, rzadki, patyna
500 zł
1 800 zł
397 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, pod popiersiem króla herb Chalecki podskarbiego Demetriusza Chaleckiego, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV13-8, T. 2, patyna
350 zł
1 400 zł
398 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, data u dołu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18, patyna
300 zł
380 zł
399 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, data poniżej herbów, Iger V.93,1.b, Ivanauskas 5SV32-15, patyna
200 zł
240 zł
400 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, data u dołu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18
200 zł
200 zł
401 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, patyna
150 zł
320 zł
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego i herb Prus kierownika mennicy Jana Isajkowskiego, Iger V.95.2.a (R1), Ivanauskas 5SV43-21, patyna
350 zł
480 zł
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, patyna
150 zł
300 zł
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R) (ale popiersie jak typ V.97.1 (R7)), Ivanauskas 5SV50-27 RRRR
3 500 zł
5 500 zł
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna
300 zł
320 zł
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV58-35, patyna
400 zł
1 600 zł
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wilno, większa głowa króla, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV57-34, patyna
350 zł
900 zł
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1608, Wilno, Iger V.08.1.b/c (R4), Ivanauskas -, T. 20, na twarzy króla ślad odbicia charakterystycznie uszkodzonego stempla, bardzo rzadki, patyna
6 000 zł
7 500 zł
409 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 11, patyna
350 zł
550 zł
410 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 33, patyna
350 zł
480 zł
411 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.a (R), Gerbaszewski 42, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
250 zł
200 zł
412 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 30, moneta z krawędzi blachy, patyna
200 zł
220 zł
413 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, duża głowa króla, Iger R.90.2.b (R2), Gerbaszewski 11, rzadki, patyna
750 zł
1 700 zł