Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
394 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1624, Kraków, Iger K.24.1.a, delikatna patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
100 zł 170 zł
395 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Wilno, Iger V.89.2.a (R3), Ivanauskas 5SV5-3, T. 20, rzadki, patyna |
III VF |
1 000 zł 2 200 zł
396 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, pod popiersiem króla herb Leliwa podskarbiego Teodora Tyszkiewicza, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas 5SV8-5, T. 6, rzadki, patyna |
500 zł 1 800 zł
397 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, pod popiersiem króla herb Chalecki podskarbiego Demetriusza Chaleckiego, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV13-8, T. 2, patyna |
350 zł 1 400 zł
398 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data u dołu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18, patyna |
300 zł 380 zł
399 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data poniżej herbów, Iger V.93,1.b, Ivanauskas 5SV32-15, patyna |
200 zł 240 zł
400 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data u dołu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18 |
II- EF- |
200 zł 200 zł
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, patyna |
150 zł 320 zł
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego i herb Prus kierownika mennicy Jana Isajkowskiego, Iger V.95.2.a (R1), Ivanauskas 5SV43-21, patyna |
350 zł 480 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, na rewersie herb podskarbiego Chaleckiego, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, patyna |
150 zł 300 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R) (ale popiersie jak typ V.97.1 (R7)), Ivanauskas 5SV50-27 RRRR |
II- EF- |
3 500 zł 5 500 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna |
II- EF- |
300 zł 320 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV58-35, patyna |
400 zł 1 600 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, większa głowa króla, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV57-34, patyna |
II- EF- |
350 zł 900 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1608, Wilno, Iger V.08.1.b/c (R4), Ivanauskas -, T. 20, na twarzy króla ślad odbicia charakterystycznie uszkodzonego stempla, bardzo rzadki, patyna |
6 000 zł 7 500 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 11, patyna |
350 zł 550 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 33, patyna |
350 zł 480 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.a (R), Gerbaszewski 42, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna |
250 zł 200 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.1.a (R2), Gerbaszewski 30, moneta z krawędzi blachy, patyna |
200 zł 220 zł
413 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, duża głowa króla, Iger R.90.2.b (R2), Gerbaszewski 11, rzadki, patyna |
750 zł 1 700 zł