Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA NOWOŻYTNA
805 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a, (R), Ivanauskas 5SV40-19, ładnie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
740 zł
806 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV43-21
250 zł
480 zł
807 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.b, patyna
250 zł
340 zł
808 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l
200 zł
280 zł
809 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l, patyna
200 zł
190 zł
810 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d podobny, ale na policzkach króla widoczny zarost
200 zł
160 zł
811 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, skrócona data po bokach herbów, Iger P.96.9.a (R3), T. 25, rzadki, patyna
1 000 zł
1 200 zł
812 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Iger P.96.3.a (R1)
300 zł
240 zł
813 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.2.c, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
340 zł
814 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.c
200 zł
160 zł
815 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.b
200 zł
220 zł
816 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.2.g, patyna
250 zł
340 zł
817 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, awers Iger B.96.2.d, rewers Iger B.96.2.a
250 zł
818 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, Iger B.96.1.c, patyna
200 zł
700 zł
819 Zygmunt III Waza 1587-1632
150 zł
280 zł
820 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), patyna
250 zł
440 zł
821 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.c (R), patyna
250 zł
260 zł
822 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a.(R)
250 zł
280 zł
823 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z gałązkami po bokach herbu Chalecki, Iger V.96.3.a R(6), Ivanauskas 5SV47-24, ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
2 000 zł
5 200 zł
824 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z gałązkami po bokach herbu Chalecki, Iger V.96.3.a R(6), Ivanauskas 5SV47-24, rzadki
1 500 zł
2 000 zł