Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
785 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, gwiazdki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, lekko złocista patyna |
250 zł 320 zł
786 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, kropki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19 |
II-/III+ EF-/VF+ |
200 zł 160 zł
787 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.a, Gerbaszewski 10 podobny, ale inna interpunkcja, bardzo ładny |
II+ EF+ |
300 zł 240 zł
788 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.94.1.i (R1), Gerbaszewski 1, lekko niedobity |
II- EF- |
300 zł 260 zł
789 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.a. (R1) |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 500 zł
790 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.c (R1), patyna |
250 zł 200 zł
791 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), patyna |
250 zł 200 zł
792 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.4a, patyna |
300 zł 1 900 zł
793 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.d, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 540 zł
794 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e podobny, ale napis SIG III D G REX PO, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 600 zł
795 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.2.d, patyna |
200 zł 280 zł
796 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c. (R), piękny |
II+ EF+ |
300 zł 700 zł
797 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł
798 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.b. patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 320 zł
799 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.d, ale po dacie krzyżyk, patyna |
250 zł 420 zł
800 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), patyna |
250 zł 200 zł
801 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.d (R5), rzadki |
III VF |
1 250 zł 2 200 zł
802 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
300 zł 360 zł
803 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R) |
250 zł 200 zł
804 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R), moneta naprawiana, patyna |
125 zł 200 zł