Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA NOWOŻYTNA
785 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, gwiazdki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, lekko złocista patyna
250 zł
320 zł
786 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, kropki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19
II-/III+
EF-/VF+
200 zł
160 zł
787 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.a, Gerbaszewski 10 podobny, ale inna interpunkcja, bardzo ładny
300 zł
240 zł
788 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.94.1.i (R1), Gerbaszewski 1, lekko niedobity
300 zł
260 zł
789 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.a. (R1)
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
500 zł
790 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.c (R1), patyna
250 zł
200 zł
791 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), patyna
250 zł
200 zł
792 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.4a, patyna
300 zł
1 900 zł
793 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.d, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
540 zł
794 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e podobny, ale napis SIG III D G REX PO, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
600 zł
795 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.2.d, patyna
200 zł
280 zł
796 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c. (R), piękny
300 zł
700 zł
797 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
340 zł
798 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.b. patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
320 zł
799 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.d, ale po dacie krzyżyk, patyna
250 zł
420 zł
800 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), patyna
250 zł
200 zł
801 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana z herbem Topór, Iger L.95.2.d (R5), rzadki
1 250 zł
2 200 zł
802 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R), patyna
II-/III+
EF-/VF+
300 zł
360 zł
803 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R)
250 zł
200 zł
804 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.a (R), moneta naprawiana, patyna
125 zł
200 zł