Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych
1370 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłu i Rolnictwa w Częstochowie w 1909 r., medal sygnowany J. Wasilewski i s-ka Warszawa, Aw: Na tle gałązek dębowych tarcza herbowa miasta przedziela da..
III-
VF-
250 zł
200 zł
1371 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłu i Rolnictwa w Częstochowie w 1909 r., dwa pamiątkowe żetony z uszkami; jeden przedstawiający pawilon główny, drugi okrągły dwustronny przedstawiają..
250 zł
340 zł
1372 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa w Ostrowie 1909 r., medal niesygnowany, Aw: Napis w otoku W NAGRODĘ ZA POSTĘP W PRZEMYŚLE wewnątrz napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA w OSTROWIE 1909, Rw: ..
250 zł
800 zł
1373 Kolekcja medali wystawowych
Druga Wystawa Rybacka i Melioracyjna w Warszawie w 1910 r., dwa medaliki z pracowni J. Knedlera, Aw: Po lewej bukiet kwiatów, w polu napis, Rw: Rybak z siecią na drąg..
150 zł
120 zł
1374 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa Żółkiew 1910 r., medal sygnowany G.Szapiry syn Lwów, Aw: W wieńcu herb Żółkwi i napis w otoku WYSTAWA ROLNICZA I PRZEMYSŁOWA / ŻÓŁKIEW ..
1 000 zł
1 400 zł
1375 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowo - Spożywcza w Warszawie w 1911 r., medal i medalik jednostronny wykonane w zakładzie J. Chylińskiego, Aw: W wieńcu napis WYSTAWA PRZEMYSLOWO SPOŻY..
300 zł
240 zł
1376 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Prac Kolejarzy w Warszawie w 1911 r., medalik z uszkiem wykonany w zakładzie J. Chylińskiego, Aw: Pociąg osobowy przejeżdżający przez stacje, Rw: Napis I WYST..
125 zł
720 zł
1377 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rzemieślnicza w Kaliszu w 1912 r., jednostronny pamiątkowy medalik z uszkiem; Kowal odpoczywający na kowadle na tle miasta, powyżej napis PAMIĄTKA z WYSTAWY R..
150 zł
520 zł
1378 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo Przemysłowa w Poznaniu w 1923 r., medal niesygnowany, Aw: W wieńcu napis I WYSTAWA - ROLNICZO - PRZEMYSŁOWA, Rw: Kobieta siedząca na snopie zboża, p..
200 zł
240 zł
1379 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Ogrodnicza w Poznaniu w 1926 r., niesygnowany medal projektu J. Wysockiego, Aw: Kobieta klęcząca z koszem owoców, w tle ozdobna kompozycja roślinna, w otoku n..
1 000 zł
1 300 zł
1380 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Łowiecka we Lwowie w 1927 r., sygnowany medal z zawieszką projektu Rudolfa Mękickiego, Aw: Gałązka dębowa rozdzielająca datę 1927, w polu wklęsły napis TARGI ..
250 zł
1 800 zł
1381 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Wytwórczości Złotniczej w Poznaniu w 1927 r., medal niesygnowany projektu S.R.Koźbielewskiego, Aw: Ratusz w Poznaniu, w polu napis WSZECHPOLSKA WYSTAW TARGOWA..
350 zł
280 zł
1382 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Ziemi Sanockiej w 1927 r., sygnowany medal wykonany w zakładzie A. Nagalskiego, Aw: Na snopie zboża skrzyżowane grabie, kosa i sierp, powyżej data 10-12.X., w..
300 zł
360 zł
1383 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Wodna w Bydgoszczy w 1927 r., jednostronny pamiątkowy znak mocowany na śrubę; Żaglowiec na morzu, powyżej napis PIERWSZA POLSKA WYSTAWA WODNA W BYDGOSZCZY 192..
150 zł
120 zł
1384 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Ogólno-Rolnicza w Brzeżanach w 1928 r., niesygnowany medal odlany z zawieszką, Aw: Na snopie zboża skrzyżowane grabie, kosa i sierp, powyżej data 23-25.IX., w..
200 zł
160 zł
1385 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Wnętrze Domu w Katowicach w 1928 roku, niesygnowany nagrodowy medal lany, Aw: W poziomie napis MEDAL ZŁOTY 1928, w otoku napis WYSTAWA WNĘTRZE DOMU’’ w KATOW..
300 zł
240 zł
1386 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Łowiecka w Poznaniu w 1929 r., niesygnowany medal nagrodowy, Aw: Łeb jelenia św. Huberta, między porożem WZM, w otoku napis PIERWSZA POLSKA POWSZECHNA WYSTAWA..
200 zł
520 zł
1387 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 r., sygnowany medal projektu Kazimiery Pajzderskiej, Aw: Stylizowana postać kobiety w stroju ludowym, w otoku napis POWSZ..
200 zł
160 zł
1388 Kolekcja medali wystawowych
150 zł
1389 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 r., niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państ..
500 zł
400 zł