Aukcja 48 (47-48) / 1379

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Ogrodnicza w Poznaniu w 1926 r., niesygnowany medal projektu J. Wysockiego, Aw: Kobieta klęcząca z koszem owoców, w tle ozdobna kompozycja roślinna, w otoku napis JUBILEUSZOWA WYSTAWA OGRODNICZA W POZNANIU 1926, Rw: W ozdobnej kompozycji z roślin i kwiatów napis ZA PRACĘ I POSTĘP, poniżej ratusz w Poznaniu, srebro 40 mm, 37.08 g, Strzałkowski 551, punca na obrzeżu, ciemna patyna

Numer: 1379
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Ogrodnicza w Poznaniu w 1926 r., niesygnowany medal projektu J. Wysockiego, Aw: Kobieta klęcząca z koszem owoców, w tle ozdobna kompozycja roślinna, w otoku napis JUBILEUSZOWA WYSTAWA OGRODNICZA W POZNANIU 1926, Rw: W ozdobnej kompozycji z roślin i kwiatów napis ZA PRACĘ I POSTĘP, poniżej ratusz w Poznaniu, srebro 40 mm, 37.08 g, Strzałkowski 551, punca na obrzeżu, ciemna patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 1175