Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1310 | Kolekcja medali wystawowych Towarzystwo Rolnicze w Królestwie Polskim - medal autorstwa W. Oleszczyńskiego i I. Minheymera, Aw: Stojąca postać kobiety z rogiem obfitości w prawym ręku, po bokach.. |
II+ EF+ |
1 000 zł 800 zł
1311 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa w Szamotułach 13 i 14 maja 1868, medal autorstwa G. Loos’a, Aw: Postać kobiety na postumencie nagradzająca wieńcami hodowcę koni i hodowcę bydła, poniżej w od.. |
I- UNC- |
600 zł 800 zł
1312 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa w Szamotułach 13 i 14 maja 1868, medal autorstwa G. Loos’a, Aw: Postać kobiety na postumencie nagradzająca wieńcami hodowcę koni i hodowcę bydła, poniżej w od.. |
I UNC |
300 zł 480 zł
1313 | Kolekcja medali wystawowych Towarzystwo Rolnicze powiatów pleszewskiego i odolanowskiego - medal autorstwa G. Loos’a, Aw: Napis w wieńcu z płodów rolnych, Rw: Rolnik na tle płodów rolnych, zwier.. |
II+ EF+ |
400 zł 680 zł
1314 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r, C. K. Gal.Towarzystwa Gospodarskiego Oddział Kołomyjsko- Horodeński, medal sygnowany JAUNER, Aw: W wieńcu napis CZEŚĆ.. |
I- UNC- |
1 000 zł 1 600 zł
1315 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolnicza i Przemysłowa w Toruniu 1874 r. - medal autorstwa Below’a, Aw: Wieniec laurowo-dębowy poprzeplatany atrybutami rolnictwa i przemysłu, w centrum napis.. |
II+ EF+ |
400 zł 400 zł
1316 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r. - medal sygnowany O.Radnitzki, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Poziomy nap.. |
I UNC |
1 250 zł 1 000 zł
1317 | Kolekcja medali wystawowych Krajowa Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r. - medal autorstwa O. Radnitzkiego, Aw: W wieńcu laurowo-dębowym głowa kobiety z wieńcem z kłosów zboża i sygn.. |
II- EF- |
500 zł 700 zł
1318 | Kolekcja medali wystawowych Krajowa Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r., pamiątkowy medal autorstwa Schapira, Aw: W wieńcu laurowym dwa herby, poniżej sygnatura, w otoku napis PAMIĄ.. |
II+ EF+ |
250 zł 520 zł
1319 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r., medal autorstwa A. Schindlera, Aw: Biegnąca kobieta z kielnią i pionem po bokach dwa geniusze, poniżej sygnatura, Rw:.. |
II+ EF+ |
1 500 zł 3 600 zł
1320 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Przemyślu 1882, medal sygnowny F. Leisek, Aw: Kobieta z uniesionym wieńcem w lewym ręku w otoczeniu sprzętu przemysłowego i rolniczeg.. |
II- EF- |
300 zł 440 zł
1321 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r, medal nieznanego autora, Aw: Głowa cara Aleksandra III w lewo w otoku napis po rosyjsku, poniżej cztery punce, Rw: .. |
3 000 zł 15 000 zł
1322 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowy medal autorstwa F. Witkowskiego, Aw: Postacie chłopki i robotnika podające sobie ręce, Rw: Herb Warszaw.. |
III VF |
125 zł 100 zł
1323 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowy medal niesygnowany, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIĄTKĘ WYSTAWY ..., Rw: W wieńcu data 1885 i.. |
I UNC |
200 zł 160 zł
1324 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowy medal niesygnowany, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIĄT. WYSTAW...., Rw: W wieńcu data 1885 i w.. |
I- UNC- |
125 zł 100 zł
1325 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowy medal Zakładu Pieczętarskiego R. Kropiwnickiego, Aw: Herb Warszawy i data, w otoku napisy po polsku i r.. |
200 zł 160 zł
1326 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowa obrączka z napisem PAM z WYST.ROL- PRZEM. w WARSZ. 1885, dwie punce nieczytelne, srebro złocone 2.45 g |
III VF |
150 zł | |
1327 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolnicza i Przemysłowa w Krakowie 1887 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Wewnątrz wieńca z płodów rolniczych napis NAGRODA / KOMITETU / WYSTAWY, w otoku .. |
500 zł 520 zł
1328 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolnicza i Przemysłowa w Krakowie 1887 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Wewnątrz wieńca z płodów rolniczych napis NAGRODA / KOMITETU / WYSTAWY, w otoku n.. |
350 zł | |
1329 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa w Krakowie 1887 r., medal niesygnowany, Aw: Herb Krakowa, w otoku napis i data, Rw: Orzeł, w otoku napis Majdan Górny - Huta Szkła, szkło mleczno-błękitne 46 .. |
150 zł 240 zł