Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1330 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przyrodniczo - Lekarska w Krakowie 1891 r., medal nagrodowy sygnowany J. Langer, Aw: Poziomy napis VI ZJAZD LEKARZY I PRZYRODNIKÓW POLSKICH W KRAKOWIE W UZNAN.. |
I- UNC- |
500 zł 400 zł
1331 | Kolekcja medali wystawowych wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindler, Aw: Biegnąca kobieta z symbolami budownictwa, po bokach dwa geniusze, poniżej sygnatura,.. |
500 zł 500 zł
1332 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Jubileuszowa w Cieszynie 1893 r., medal nagrodowy sygnowany J.CH. Aw: Herb księstwa cieszyńskiego, w otoku napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA 1893 - ZASŁUGA ZA GORLIW.. |
II- EF- |
500 zł 520 zł
1333 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a, Aw: U stóp skrzydlatego geniusza siedzące personifikacje przemysłu .. |
III VF |
500 zł 400 zł
1334 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal sygnowany A. Schindler i A. Popiel, Aw: Rolnik z kosą, poniżej postacie kobiece symbolzujące sztukę i rzemiosło, R.. |
300 zł 360 zł
1335 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a, Aw: Poniżej skrzydlatego geniusza siedzące personifikacje przemysłu.. |
II+ EF+ |
500 zł 400 zł
1336 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa A. Schindlera, Aw: Biegnąca kobieta z pionem i węgielnicą, po bokach dwa geniusze, Rw: Na wieńcu laurowy.. |
III- VF- |
125 zł | |
1337 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., niesygnowany medal z uszkiem, Aw: Postacie wieśniaków w strojach ludowych, wokół nich narzędzia i napis w otoku, Rw: Paw.. |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
1338 | Kolekcja medali wystawowych Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., niesygnowany medal z uszkiem, Aw: Postacie wieśniaków w strojach ludowych, wokół nich narzędzia i napis w otoku, Rw: Paw.. |
125 zł | |
1339 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Wyrobów Metalowych w Warszawie 1895 r., medal pamiątkowy sygnowany K. Dutkiewicz, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIATKĘ WYSTAWY WYROBOW METALOWYCH W W.. |
125 zł 280 zł
1340 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Wyrobów Metalowych w Warszawie 1895 r., medal pamiątkowy sygnowany K. Dutkiewicz, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIATKĘ WYSTAWY METALOWEJ W WARSZAWIE,.. |
125 zł 100 zł
1341 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Higieniczna w Warszawie 1896 r., medal pamiątkowy sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry po rosyjsku, u dołu PAMIATKA WYST.. |
150 zł 440 zł
1342 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Higieniczna w Warszawie 1896 r., medal pamiątkowy z uszkiem sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Czara z wężem, napis w otoku PAMIĄTKA Z WYSTAWY HIGIENICZNEJ 189.. |
125 zł 380 zł
1343 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Kielcach w 1898 r., medal autorstwa K. Lipczyńskiego, Aw: Kowal i wieśniaczka podające sobie ręce, poniżej sygnatura i napis w otoku .. |
IV F |
150 zł | |
1344 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po ro.. |
I UNC |
400 zł 3 000 zł
1345 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napis po pol.. |
400 zł 720 zł
1346 | Kolekcja medali wystawowych I Słowiańska Wystawa Kart Ilustrowanych w Krakowie w 1899 r., niesygnowany medal-nagroda, Aw: Herby Rzeczpospolitej Polskiej i Czech, w otoku napis NAGRODA KOMITETU W.. |
I UNC |
250 zł 880 zł
1347 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWO ROLNICZA w LUBLINIE 1901, w otoku powtórzony na.. |
III VF |
500 zł 400 zł
1348 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWO ROLNICZA w LUBLINIE 1901, w otoku powtórzony na.. |
400 zł 640 zł
1349 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal autorstwa K. Bartoszewicza, Aw: W wieńcu pod koroną herb guberni lubelskiej, w otoku napis WYSTAWA PRZEMYSŁ.. |
250 zł 500 zł