Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1350 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal z uszkiem autorstwa K. Bartoszewicza, Aw: W wieńcu pod koroną herb guberni lubelskiej, w otoku napis WYSTAW.. |
II+ EF+ |
125 zł 300 zł
1351 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Politechniczna we Lwowie w 1902 r., niesygnowany medal, Aw: Po lewej stojąca kobieta, w polu zabudowania fabryczne, powyżej napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA TOWARZY.. |
III VF |
125 zł 100 zł
1352 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Kucharska w Warszawie w 1902 r., medal nagrodowy sygnowany A. Hlawski, Aw: Syrenka Warszawska na tarczy, w otoku napis WARSZAWS. WYSTAWA KUCHARSKO-SPOŻ. i pow.. |
200 zł 680 zł
1353 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa w Wilnie w 1902 r., medalik z uszkiem, Aw: Pogoń, poniżej widok miasta, Rw: Wygrawerowany napis WYSTAWA WILNO 1902, srebro 23x28 mm, 6.48 g |
II- EF- |
150 zł 360 zł
1354 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Sportowa w Warszawie w 1903 r., niesygnowany medal z uszkiem, Aw: Herb Warszawy, o otoku napis WYSTAWA SPORTOWA W WARSZAWIE, Rw: Sportowiec trzymający w unies.. |
II+ EF+ |
200 zł 360 zł
1355 | Kolekcja medali wystawowych Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r., medal niesygnowany, Aw: Kobieta siedząca na ziemi obok aparatu fotograficznego, wokoło napis SŁOWIAŃSKA WYSTAW.. |
I- UNC- |
300 zł 840 zł
1356 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa w Przemyślu w 1904 r., medal autorstwa Lauera wybity w Norymberdze, Aw: w wieńcu napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA W PRZEMYŚLU 1904, Rw: Panorama Przemyśl.. |
III/IV VF/F |
200 zł 160 zł
1357 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa w Samborze w 1904 r., medal sygnowany D. Szapiry syn, Aw: Herb miasta, w otoku napis PRZEGLĄDOWA WYSTAWA PRZEMYSŁU KRAJOWEGO, w polu W SAMBORZE W .. |
II- EF- |
600 zł 1 100 zł
1358 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r., medal projektu St. Celińskiego, Aw: Popiersia trzech papieży i napis w otoku KU CZCI NIEPOKALANIE POCZĘTEJ MARYI PANNY 1854 1.. |
300 zł 240 zł
1359 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Drobiu w Jarosławiu w 1905 r., medal za zasługi niesygnowany, Aw: W wieńcu wklęsły napis WYSTAWA DROBIU W JAROSŁAWIU ZA ZASŁUGI, Rw: Drób na tarasie ogrodowym.. |
250 zł 660 zł
1360 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Buczaczu w 1905 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Gałązka palmowa i napis w poziomie WYSTAWA PRZEMYSŁOWA I ROLNICZA W.. |
II-/III+ EF-/VF+ |
400 zł 820 zł
1361 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Nowym Sączu w 1905 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Herb miasta, w otoku napis Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Nowy.. |
II- EF- |
500 zł 520 zł
1362 | Kolekcja medali wystawowych Okręgowa Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Wadowicach w 1907 r., medal niesygnowany, Aw: W wieńcu napis OKRĘGOWA WYSTWA PRZEMYSLOWO ROLNICZA w WADOWICACH 1907, poniżej.. |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 640 zł
1363 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Tarcza z herbem miasta, wokoło napis WYSTAWA PRZEMYSLOWA I ROLNIC.. |
I- UNC- |
500 zł 2 600 zł
1364 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Lipnie w 1908 r., medal niesygnowany, Aw: Napis w otoku WYSTAWA ROLNICZO PRZEMYSŁOWA, w poziomie ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ LIPNO 1908, Rw: T.. |
II+ EF+ |
300 zł 320 zł
1365 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Lipnie w 1908 r., żeton z uszkiem na wejście bezpłatne, Aw: Napis WEJŚCIE BEZPŁATNE / WYSTAWA / W LIPNIE 1908, Rw: Herb miasta, mosią.. |
150 zł 120 zł
1366 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa w Poznaniu w 1908 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Poziomy napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA W POZNANIU 1908, w otoku W NAGRODĘ ZA POSTĘP W PRZEMYŚLE.. |
II+ EF+ |
500 zł 1 100 zł
1367 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Przemysłowa w Poznaniu w 1908 r., pamiątkowy medalik z uszkiem sygnowany J. Pendowski, Aw: Ratusz w Poznaniu, Rw: Napis PAMIĄTKA WYSTAWY PRZEMYSŁOWEJ I 60 LET.. |
I UNC |
150 zł 170 zł
1368 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Higieniczna w Lublinie w 1908 r., medal nagrodowy sygnowany L. Goździejewski, Aw: Widok na Bramę Krakowską, górą napis WYSTAWA HIGIENICZNA, dołem LUBLIN 1908,.. |
III- VF- |
200 zł 560 zł
1369 | Kolekcja medali wystawowych Wystawa Kościelna we Lwowie w 1909 r., medal projektu T. Nowakowskiego wykonany przez E. M. Ungera we Lwowie, Aw: Gwiazda z promieniami na niej wstęga z literami L.P... |
II+ EF+ |
500 zł 3 100 zł