Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych
1350 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal z uszkiem autorstwa K. Bartoszewicza, Aw: W wieńcu pod koroną herb guberni lubelskiej, w otoku napis WYSTAW..
125 zł
300 zł
1351 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Politechniczna we Lwowie w 1902 r., niesygnowany medal, Aw: Po lewej stojąca kobieta, w polu zabudowania fabryczne, powyżej napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA TOWARZY..
125 zł
100 zł
1352 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Kucharska w Warszawie w 1902 r., medal nagrodowy sygnowany A. Hlawski, Aw: Syrenka Warszawska na tarczy, w otoku napis WARSZAWS. WYSTAWA KUCHARSKO-SPOŻ. i pow..
200 zł
680 zł
1353 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa w Wilnie w 1902 r., medalik z uszkiem, Aw: Pogoń, poniżej widok miasta, Rw: Wygrawerowany napis WYSTAWA WILNO 1902, srebro 23x28 mm, 6.48 g
150 zł
360 zł
1354 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Sportowa w Warszawie w 1903 r., niesygnowany medal z uszkiem, Aw: Herb Warszawy, o otoku napis WYSTAWA SPORTOWA W WARSZAWIE, Rw: Sportowiec trzymający w unies..
200 zł
360 zł
1355 Kolekcja medali wystawowych
Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r., medal niesygnowany, Aw: Kobieta siedząca na ziemi obok aparatu fotograficznego, wokoło napis SŁOWIAŃSKA WYSTAW..
300 zł
840 zł
1356 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa w Przemyślu w 1904 r., medal autorstwa Lauera wybity w Norymberdze, Aw: w wieńcu napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA W PRZEMYŚLU 1904, Rw: Panorama Przemyśl..
III/IV
VF/F
200 zł
160 zł
1357 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa w Samborze w 1904 r., medal sygnowany D. Szapiry syn, Aw: Herb miasta, w otoku napis PRZEGLĄDOWA WYSTAWA PRZEMYSŁU KRAJOWEGO, w polu W SAMBORZE W ..
600 zł
1 100 zł
1358 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r., medal projektu St. Celińskiego, Aw: Popiersia trzech papieży i napis w otoku KU CZCI NIEPOKALANIE POCZĘTEJ MARYI PANNY 1854 1..
300 zł
240 zł
1359 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Drobiu w Jarosławiu w 1905 r., medal za zasługi niesygnowany, Aw: W wieńcu wklęsły napis WYSTAWA DROBIU W JAROSŁAWIU ZA ZASŁUGI, Rw: Drób na tarasie ogrodowym..
250 zł
660 zł
1360 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Buczaczu w 1905 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Gałązka palmowa i napis w poziomie WYSTAWA PRZEMYSŁOWA I ROLNICZA W..
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
820 zł
1361 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Nowym Sączu w 1905 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Herb miasta, w otoku napis Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Nowy..
500 zł
520 zł
1362 Kolekcja medali wystawowych
Okręgowa Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Wadowicach w 1907 r., medal niesygnowany, Aw: W wieńcu napis OKRĘGOWA WYSTWA PRZEMYSLOWO ROLNICZA w WADOWICACH 1907, poniżej..
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
640 zł
1363 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Tarcza z herbem miasta, wokoło napis WYSTAWA PRZEMYSLOWA I ROLNIC..
500 zł
2 600 zł
1364 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Lipnie w 1908 r., medal niesygnowany, Aw: Napis w otoku WYSTAWA ROLNICZO PRZEMYSŁOWA, w poziomie ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ LIPNO 1908, Rw: T..
300 zł
320 zł
1365 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Lipnie w 1908 r., żeton z uszkiem na wejście bezpłatne, Aw: Napis WEJŚCIE BEZPŁATNE / WYSTAWA / W LIPNIE 1908, Rw: Herb miasta, mosią..
150 zł
120 zł
1366 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa w Poznaniu w 1908 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Poziomy napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA W POZNANIU 1908, w otoku W NAGRODĘ ZA POSTĘP W PRZEMYŚLE..
500 zł
1 100 zł
1367 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowa w Poznaniu w 1908 r., pamiątkowy medalik z uszkiem sygnowany J. Pendowski, Aw: Ratusz w Poznaniu, Rw: Napis PAMIĄTKA WYSTAWY PRZEMYSŁOWEJ I 60 LET..
150 zł
170 zł
1368 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Higieniczna w Lublinie w 1908 r., medal nagrodowy sygnowany L. Goździejewski, Aw: Widok na Bramę Krakowską, górą napis WYSTAWA HIGIENICZNA, dołem LUBLIN 1908,..
III-
VF-
200 zł
560 zł
1369 Kolekcja medali wystawowych
500 zł
3 100 zł