Aukcja 48 (47-48) / 1368
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Wystawa Higieniczna w Lublinie w 1908 r., medal nagrodowy sygnowany L. Goździejewski, Aw: Widok na Bramę Krakowską, górą napis WYSTAWA HIGIENICZNA, dołem LUBLIN 1908, Rw: Postać kobieca siedząca z prawej strony, z lewej prostokątna tablica z wygrawerowanym napisem
Numer: | 1368 |
Opis: | Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Higieniczna w Lublinie w 1908 r., medal nagrodowy sygnowany L. Goździejewski, Aw: Widok na Bramę Krakowską, górą napis WYSTAWA HIGIENICZNA, dołem LUBLIN 1908, Rw: Postać kobieca siedząca z prawej strony, z lewej prostokątna tablica z wygrawerowanym napisem; Dyp. Honor E. Gassner w Warszawie, brąz 55 mm, Strzałkowski 99 (RR), ciemna patyna |
Stan: | III-, Nearly Very Five |
Data sprzedaży: | 05-11-2011 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 560 zł |
Ilość odsłon: 1159