Aukcja 48 (47-48) / 1363
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Tarcza z herbem miasta, wokoło napis WYSTAWA PRZEMYSLOWA I ROLNICZA w JAROSŁAWIU 1908, Rw: Robotnik zamierzający się młotem pomiędzy narzędziami, powyżej napis WSPIERAJMY PRZEMYSŁ OJCZYSTY, brąz złocony 50 mm, Strzałkowski 94 (R), drobne rysy na rewersie, ale piękny egzemplarz
Numer: | 1363 |
Opis: | Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Tarcza z herbem miasta, wokoło napis WYSTAWA PRZEMYSLOWA I ROLNICZA w JAROSŁAWIU 1908, Rw: Robotnik zamierzający się młotem pomiędzy narzędziami, powyżej napis WSPIERAJMY PRZEMYSŁ OJCZYSTY, brąz złocony 50 mm, Strzałkowski 94 (R), drobne rysy na rewersie, ale piękny egzemplarz |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 05-11-2011 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 2 600 zł |
Ilość odsłon: 1204