Aukcja 48 (47-48) / 1372

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Przemysłowa w Ostrowie 1909 r., medal niesygnowany, Aw: Napis w otoku W NAGRODĘ ZA POSTĘP W PRZEMYŚLE wewnątrz napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA w OSTROWIE 1909, Rw: Herb Ostrowa Wielkopolskiego, srebro 39 mm, 21.26 g, Strzałkowski 121, na obrzeżu punca 990, medal w oryginalnym pudełku wytwórcy M. Stankowskiego z Ostrowa, ciemna patyna

Numer: 1372
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Przemysłowa w Ostrowie 1909 r., medal niesygnowany, Aw: Napis w otoku W NAGRODĘ ZA POSTĘP W PRZEMYŚLE wewnątrz napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWA w OSTROWIE 1909, Rw: Herb Ostrowa Wielkopolskiego, srebro 39 mm, 21.26 g, Strzałkowski 121, na obrzeżu punca 990, medal w oryginalnym pudełku wytwórcy M. Stankowskiego z Ostrowa, ciemna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 1043