Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
386 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, odmiana z napisem POLONIE, T. 6, moneta z 39 aukcji WCN, rzadki i piękny |
I- UNC- |
1 500 zł 4 900 zł
387 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, odmiana napisu POLONIE, T. 6, moneta wybita uszkodzonym stemplem ale ładnie zachowana, rzadka, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 1 650 zł
388 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, rzadka odmiana z datą 1 VI 6 / 2-3, T. 5, patyna |
II- EF- |
500 zł 540 zł
389 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, rzadsza odmiana z VI dzielącą datę, T. 3, patyna |
II- EF- |
400 zł 320 zł
390 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, pełna data w otoku, bardzo ładny, delikatna patyna |
II+ EF+ |
250 zł | |
391 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, pełna data w otoku |
150 zł | |
392 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1625, Kraków |
150 zł | |
393 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Kraków |
150 zł | |
394 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1627, Kraków |
150 zł | |
395 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, odmiana z dużą głową króla, Iger O.88.6.b (R3), moneta z 21 aukcji WCN, bardzo rzadki, patyna |
1 000 zł 2 400 zł
396 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Ryga, duża głowa króla, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 13, ładny |
300 zł 360 zł
397 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.b, patyna |
200 zł 200 zł
398 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Wilno, herb Korczak pod popiersiem, Iger V.89.1.c (R5), Ivanauskas 5SV2-1, bardzo rzadki, patyna |
III VF |
1 250 zł 1 600 zł
399 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pod popiersiem, Iger V.90.2.b (R1), Ivanauskas 5SV14-9, T. 2, rzadszy rocznik, mennicza wada blachy |
III VF |
250 zł 520 zł
400 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Iger R.90.1.b, Gerbaszewski 8, ładnie zachowany |
I- UNC- |
250 zł 300 zł
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Poznań, Iger P.91.3.a, ładny |
200 zł | |
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.d, Gerbaszewski 5, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
250 zł 580 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Ryga, Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8, patyna |
II- EF- |
250 zł | |
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.8.c (R3), rzadki |
III VF |
600 zł 920 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, znaki mennicze słoneczko i dzbanek, Iger O.93.10.b (R5), T. 35, bardzo rzadka odmiana, zanitowana dziura, sztuczna ciemna patyna |
III- VF- |
500 zł 400 zł