Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a, bardzo ładny
300 zł
320 zł
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a
250 zł
200 zł
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
500 zł
409 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, delikatna patyna
250 zł
270 zł
410 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, patyna
250 zł
260 zł
411 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1)
300 zł
520 zł
412 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, ładnie zachowany, patyna
250 zł
200 zł
413 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), delikatna patyna
250 zł
200 zł
414 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), ładny egzemplarz
600 zł
780 zł
415 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.1.a (R6), T. 30, niezmiernie rzadka moneta z h. Topór oraz datą koło h. Wazów
3 000 zł
8 000 zł
416 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R)
250 zł
200 zł
417 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, piękny
400 zł
940 zł
418 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny (15)96, litera K po dacie, odmiana nienotowana w katalogu Igera w starszej literaturze przypisywana do mennicy olkuskiej, bardzo rzadki, delikatna pat..
3 000 zł
2 400 zł
419 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, patyna
250 zł
200 zł
420 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), drobna wada bicia, ciemna patyna
300 zł
360 zł
421 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.96.4.a (R5), Ivanauskas 5SV46-23, T. 18, bardzo rzadki
2 500 zł
2 500 zł
422 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.96.3.a (R6), Ivanauskas 5SV47-23, T. 18, moneta z 21 aukcji WCN..
2 500 zł
3 200 zł
423 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki i lewkiem, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, patyna
300 zł
420 zł
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b, patyna
250 zł
260 zł
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna
400 zł
440 zł