Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a, bardzo ładny |
I- UNC- |
300 zł 320 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 500 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, delikatna patyna |
II+ EF+ |
250 zł 270 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1) |
II+ EF+ |
300 zł 520 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
413 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), delikatna patyna |
III VF |
250 zł 200 zł
414 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
600 zł 780 zł
415 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.1.a (R6), T. 30, niezmiernie rzadka moneta z h. Topór oraz datą koło h. Wazów |
3 000 zł 8 000 zł
416 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R) |
250 zł 200 zł
417 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, piękny |
I- UNC- |
400 zł 940 zł
418 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak anomalny (15)96, litera K po dacie, odmiana nienotowana w katalogu Igera w starszej literaturze przypisywana do mennicy olkuskiej, bardzo rzadki, delikatna pat.. |
II- EF- |
3 000 zł 2 400 zł
419 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, patyna |
II- EF- |
250 zł 200 zł
420 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), drobna wada bicia, ciemna patyna |
300 zł 360 zł
421 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla mocno pofałdowana, Iger V.96.4.a (R5), Ivanauskas 5SV46-23, T. 18, bardzo rzadki |
III VF |
2 500 zł 2 500 zł
422 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki pomiędzy gałązkami, kryza pod szyją króla prosta, Iger V.96.3.a (R6), Ivanauskas 5SV47-23, T. 18, moneta z 21 aukcji WCN.. |
III VF |
2 500 zł 3 200 zł
423 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, odmiana z herbem Chalecki i lewkiem, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, patyna |
III VF |
300 zł 420 zł
424 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.b, patyna |
250 zł 260 zł
425 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, głowa wołu i herb Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, patyna |
400 zł 440 zł