Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 talar 1631, Bydgoszcz, 28.36 g, Dav. 4316, T. 6, |
III VF |
3 500 zł 3 800 zł
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 półtalar 1630, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, H-Cz. 1625 R3, T. 50, moneta z kolekcji Karolkiewicza, rzadka, patyna |
III- VF- |
7 500 zł 6 000 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1609, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, T. 4, rzadki, patyna |
2 500 zł 9 800 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1610, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, T. 6, rzadki i bardzo ładny |
I- UNC- |
2 500 zł 19 000 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1612, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, rzadki, drobna wada stempla, ale ładnie zachowany egzemplarz z patyną |
1 250 zł 2 000 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1614, Gdańsk, odmiana z dużymi cyframi 1 i 4 w dacie i kropką za łapą niedźwiedzia, moneta z końca blachy |
1 000 zł 1 250 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1615, Gdańsk, podłużna tarcza z herbem Gdańska i kropką nad łapą niedźwiedzia, wyśmienicie zachowany |
I UNC |
2 000 zł 5 400 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1615, Gdańsk, podłużna tarcza z herbem Gdańska i kropką nad łapą niedźwiedzia |
600 zł 1 000 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą |
II+ EF+ |
800 zł 1 000 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, PRVS i mała rozetka na końcu napisu, na awersie mała wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
1 000 zł 3 300 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1616, Gdańsk, PRVS : i duża rozetka na końcu napisu, który wchodzi nad koronę, pięknie zachowany |
II+/I- EF+/UNC- |
1 000 zł 2 000 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1617, Gdańsk, odmiana napisu PRVS : i mała rozetka, patyna |
700 zł 900 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i duża rozeta w kształcie krzyża, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
2 000 zł 4 000 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i trzy kropki na końcu napisu, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
750 zł 1 550 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1618, Gdańsk, PRVS i pięć kropek na końcu napisu, drobne wady blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II- EF- |
500 zł 400 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1619, Gdańsk, moneta rzadko spotykana w tak ładnym stanie zachowania |
II+ EF+ |
750 zł 4 200 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1620, Gdańsk, nieco rzadszy rocznik, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 780 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z liczbą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna |
III/III+ VF/VF+ |
600 zł 1 000 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
500 zł 480 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1621, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRV : M . |
II+ EF+ |
400 zł 680 zł