Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
371 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dukat 1812, Warszawa, złoto 3.48 g, Plage 117, Fr. 68, rzadki |
20 000 zł 17 200 zł
372 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, rzadszy rocznik, nieznaczne ślady czyszczenia, patyna |
II- EF- |
5 000 zł 5 600 zł
373 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1812, Warszawa, Plage 111, złocistozielonkawa patyna, moneta rzadka w tak wyśmienitym stanie zachowania |
I UNC |
2 000 zł 3 200 zł
374 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 66, piękna |
I UNC |
2 500 zł 2 600 zł
375 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery IS, duża cyfra 5, Plage 94, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, ładnie zachowane, patyna |
250 zł 480 zł
376 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery IB, Plage 96, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, patyna |
II- EF- |
200 zł 240 zł
377 | Zamość w oblężeniu 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, wada blachy, ale dość ładny egzemplarz |
2 500 zł 2 500 zł
378 | Zamość w oblężeniu 2 złote 1813, Zamość, rzadsza odmiana z odwróconą literą D w wyrazie DOPOMOZ, Plage 127, uszkodzony krążek, ciemna patyna |
III VF |
1 500 zł 1 950 zł
379 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9,79 g, Plage 2, Bitkin 805 (R), minimalne rysy, ale bardzo ładny egzemplarz |
II/II+ EF/EF+ |
15 000 zł 24 000 zł
380 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4,89 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), bardzo ładne |
II+ EF+ |
12 500 zł 14 000 zł
381 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.88 g, Plage 12, Bitkin 813, (R), ładne |
10 000 zł 8 000 zł
382 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 (R), lekko justowany, ale ładnie zachowane, delikatna patyna, egzemplarz z 35 aukcji WCN |
II+ EF+ |
15 000 zł 22 000 zł
383 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, odmiana z literami K - G, Plage 39, Bitkin 987, patyna |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
384 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, odmiana z literami K - G, Plage 39, Bitkin 987, minimalnie justowane |
500 zł 400 zł
385 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1819, Warszawa, Plage 49, Bitkin 833, patyna, dość ładny egzemplarz |
750 zł 820 zł
386 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, Bitkin 847 R, nieco rzadszy rocznik, bardzo ładnie zachowane |
II+ EF+ |
2 000 zł 2 100 zł
387 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, delikatna patyna |
250 zł 360 zł
388 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, bardzo ładnie zachowane, złocista patyna |
400 zł 1 200 zł
389 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, odmiana bez kropek, Plage 106, Bitkin 1182, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł 200 zł
390 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, odmiana bez kropek, Plage 141, Bitkin 1192, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł 320 zł